Spordiennustused – saladused ja nipid

Kihlvedude sõlmimine spordivõistluste peale ei ole populaarne mitte üksnes kõige suuremate võistluste ajal, vaid ka igapäevaselt. Näiteks leidub alati mõni inimene, kes tunneb, et just sel päeval seisab õnn suure rahakotiga tema kõrval, ning tuleks üks ennustus teha.

 

Eks algaja õnne on kõik kogenud, ent paraku ei saada see teid iga kord, kui midagi uut proovite. Seega, millega tuleks arvestada, et spordiennustustel päriselt teatud edu võiks saavutada?

 

  1. Tea, millele panustad! Just nii, ennustusi tuleb teha vaid neile spordialadele, mille kohta midagi jagad. Spordiennustus võib olla tulus harrastus üksnes siis, kui tead täpselt, kui suur on sinu võimalus raha tegelikult võita. Kui fännad jalkat ning tead sellest rohkem kui sõbrad, ära hakka siis nalja pärast hokile panustama. Pole erilist mõtet ega paku ka õiget lõbu.
  2. Iga kihlvedu on risk. Ilma riskita ei olekski spordiennustusi.
  3. Hasartmängusõltuvuse esimestest märkidest ei saa kuidagi rääkida juhul, kui teed panuseid vaid neile võistlustele, mille kohta teadmisi omad. Oleme ausad, hasartmängusõltuvus on lihtsalt muutunud populaarseks teemaks, mille üle ühiskonnas arutleda. Ning neid, kes sõna võtavad ja hukka mõistavad, on rohkem, kui neid, kes asjast midagi tegelikult teavad. Leidub inimesi, kes ennustustega endale elatist teenivad ning suhtuvad asja täiesti tõsiselt ning vastutustundlikult. Õpi neilt!
  4. Enne panuste tegemist uuri, kas portaali pakutavad koefitsiendid on adekvaatsed. Ei tasu unustada, et ka kihlveokontorit veavad inimesed, kes üksnes ennustavad, ega saa teada mängu tulemust. Kui arvad, et võidab meeskond B, ent kihlvekontor leiab, et võidab meeskond A, siis see ei tähenda, et tegelikult ongi meeskonnal A suurem võiduvõimalus.
  5. Ära millalgi tee ennustusi alkoholijoobes. Kui oled pisut rohkem hinge alla võtnud, siis  kaob kontroll ja vastutus oma tegude eest märkimisväärselt ning tekib täiestl liigne julgus. Pole mõtet kogu palka panna snuukeri peale, kui see sulle lihtsalt tore näib. Naljast on asi kaugel. Ennustustele peaksid alust andma üksnes strateegilised otsused, mitte viis õlut spordibaaris.

 

Loodetavasti on neist soovitustest kellelgi kasu ning need on abiks ennustuste maailmaga tutvumisel ja esimese võidu äraootamisel.