Omapäraseimad ruleti variatsioonid

Kes siis ei teaks, milline on ruletilaud – ümar ratas punaste ja mustade taskutega (pluss üks roheline tasku) ning üks pallike, mis rattakese pöörlemissuunaga vastupidises suunas jookseb. Vali värv või number ning mäng võib alata! Suurt mõttetööd ja planeerimist siin tegema ei pea – usaldage oma sisetunnet või vaadake lihtsalt, kuidas õnne on. Kuna internet on inimestele kõik väga lihtsasti kättesaadavaks muutnud, on inimestel igav hakanud, mistõttu on ruletist kõiksugu veidraid variatsioone leitatud. Jagame teiega vaid mõningaid, mis internetist leitavad.

  • Rulett “Õnnelik täheke”. See rulett on tõepoolest tähekese kujuga, mis lisab sellele idamaise tunde. Mängureeglid on üldiselt sarnased – panuseid võib teha värvile, paaritutele või paaris arvudele ning konkreetsele arvule, aga lisaks on siin ka hiina sümbolid, mis õiges kombinatsioonis võivad võidu tuua. Need, kes mängu proovinud, ütlevad, et on väga põnev, kuigi hiina sümbolite ning nende tähendusega harjumine võtab aega.
  • Kas mäletad mängu Pinball, mida võis arvutis ka siis mängida, kui internetti polnud? Seal oli üks väike kuulike, mida tuli läbi erinevate punkte andvate pesade lüüa. Nüüd on see mäng ruletiga kokku sulatatud. Pinball Roulette – võite korra arvata, kuidas see töötab. Teed oma panuse nii nagu tavaliselt, aga ruletiratta asemel on sul pinballi laud, kus kuulike teadmata suunas minema jookseb. Sina pead üksnes lootma, et talle tee peal sinu valitud värv või number ette jääb.
  • Rulett kahe pallikesega. Kui ühest pallikesest ei piisa, tuleb teine appi! Reeglid on muidu samad, aga võimalusi poole rohkem. Lisaks on juures mõned uued panused, nagu näiteks võid teha panuse, et kaks pallikest langevad samale numbrile – selle tõenäosus on 1:35. Võid minna veel kaugemale ning teha panuse konkreetsele numbrile, kus mõlemad pallikesed peatuvad. Siis on sinu võiduvõimalus küll vaid 1:1200, ent ka võit tõotab tulla suurem.
  • 3D-rulett. Tehnoloogia arengut tunneb kõikjal ning ka rulett pole mingi erand. Suurepärane graafika, peenelt väljatöötatud detailid ning 3D-efektid pakuvad esteetilist naudingut ning mööda ruletiratast pöörlev pallike näeb välja nagu päris!
  • Marveli superkangelaste rulett. Palju siin lisada pole. Kui sulle meeldivad Ämblikmees, Hulk, Kapten Ameerika ning teised Marveli loodud superkangelased, meeldib sulle ka see rulett. Ning veelgi enam – siin on ka üks eriline superkangelaste tasku, millele panust tehes võid võita eriti suure jackpoti.

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=741