Mõningad hasartmängude mängijate edulood

Oleme ausad. Kõik, kes on kordki mõnd hasartmängu mänginud, kasvõi kiirloteriid, on soovinud peaauhinda võita. Eriti kutsuvad on sellised auhinnad, mille suurust mõõdetakse sadades tuhandetes või isegi miljonites eurodes. Kasiinode ajalukku on end kirjutanud palju nimesid, kes on saavutanud midagi pealtnäha võimatut. Samas, kas suur võit tähendab alati ka suurt õnne?

 

Las Vegase teenindaja

 

See noor daam võitis kujuteldamatu summa – ligi 35 miljonit USA dollarit. Ta mängis Nevada osariigi populaarset megajackpotiga mängu, võitis, ning soovis seejärel oma sõbraga abielluda ning maailmale ringi peale reisida. Samas jäi viimane sündimata, kuna talle näis, et teda soovitakse raha tõttu ära kasutada. Tal oli raske inimesi usaldada, kuna ta nägi igal pool pettust. Selleks, et tundest vabaneda ning endist elu jätkata, annetas ta suurema osa rahast heategevuseks.

 

Ootamatu võit

 

Üks noor mees veetis parajasti koos sõpradega ühes kohalikus baaris aega, kui neile tuli pähe hull mõte – panna mängu kõik, mis talle kuulub. Noormees polnud vaene – tal oli hea käekell, suhteliselt kallis auto ning ka kenake summa pangahoiusel. Ta müüs kõik selle maha ning läks koos sõpradega 80 000 naela eest Las Vegasesse. Seiklus oli juba avalikkuse tähelepanu köitnud ning kasiino pakkus neile tasuta luksnumbrit, kus viibida, privaatset ruletilauda ning võimaluse seda kõike filmida. Algul ta kahtles, kuid pani lõpus kogu raha punasele, mitte mustale, ning teenis raha kahekordselt tagasi.

 

Topeltõnnega sõjaveteran

 

Tema on ilmselt üks inimesi, kellele suur õnn kõige rohkem naeratanud on. Aastal 1989 võitis Teise maailmasõja veteran 4,6 miljonit USA dollarit. Saanud 16 aastat hiljem 92 aastaseks, võitis ta taaskord, kuid see summa oli suurem – üle 21 miljoni dollari. Suure osa rahast annetas ta Orkaan Katrina käes kannatanutele ning allesjäänud summa andis oma perele – lastele ning lastelastele.

 

Nagu näha, pole ühtset retsepti, kuidas head võitu saada. Enamasti juhtub see juhuslikult ning täiesti ootamatult. Võita võib meist igaüks ning seetõttu peaksid kõik seda vähemalt kord elus proovima.

https://www.optibet.ee/et/