Mängu Book of Ra plussid ja miinused

Näib, et Egiptuse päikesejumal Ra tunnevad ära isegi need, kes pole kordagi Book of Ra’d mänginud ega Egiptuse jumalatest midagi ei tea. Nii kasiinoakendel kui ka paljudel internetireklaamidel vaatab meile vastu naeratav Indiana Jones, kelle taustal on püramiidid ja sfinks. Näib, et see mäng on kõikjal, kuigi vahel tekib küsimus, et kui midagi nii palju reklaamitakse, kas see ka tegelikult hea on. Selle väljaselgitamiseks tuleb uurida, mida kirjutavad Book of Ra kohta selle mängijad.

Mitmetes netiportaalides, kus mänge viie punkti skaalal hinnatakse, teenib Book of Ra endale 3,8 kuni 4,2 punkti. Seega, mäng pole ideaalne, kuigi halvaks ei saa seda samuti kutsuda.

Book of Ra plussid

+ Mäng on lihtne ja selle saab kiiresti selgeks, mistõttu meeldib ka algajatele. Sümbolitest saab kergesti aru ning viie rulliku ja üheksa panuseliini süsteem on sarnaste mängude standard, millest arusaamisel on lihtne teisigi mänge mängida.

+ Suhteliselt suured boonused. On mänge, mis pakuvad boonuseid, mida on raske hiljem välja võtta, kuna  on seatud kõiksugu lisatingimusi. Book of Ra puhul on boonuse kättesaamine suhteliselt lihtne, kuna lubatud boonus on tõepoolest käegakatsutav. Regulaarsetel mänguritel õnnestub sageli mängu pandud rahasummat kahekordistada, mis on väga hea näitaja.

+ Mängul on sellised lisafunktsioonid nagu wild-sümbol, automaatne mängimine, tasuta spinnid ning mobiiliversioon.

Book of Ra miinused

Mängu graafika on juba suhteliselt vananenud ning ei ole ligilähedanegi uutele 3D-efektidega täiendatud mängudele.

– Boonusmäng on suhteliselt primitiivne ning tõelisele mängurile mingit põnevust ei paku.

–Book of Ra kasutajaliides on samuti väga lihtne, et mitte öelda primitiivne. Ent mida võikski tahta mängust, mis loodi aastal 1996.

– Mängust pole seesuguseid lisafunktsioone nagu võitude mitmekordistaja, boonuskäigud või progresseeruvad võidud.

Järeldada võib seda, et mäng meeldib kindlasti algajatele, ent tõelisetel gurmaanidel hakkab küllap peagi igav. Tõe huvides tuleb öelda, et Book of Ra’st on loodud ka uuem ja arenenum versioon Book of Ra Deluxe, mis on palju tänapäevasem, kusjuures kümne panuseliiniga.