Kuidas toimivad spordiennustused internetis?

Sport on meeldiv viis oma vaba aja veetmiseks. Mõned tegelevad sellega ise, teised elavad aktiivselt kaasa, kolmandad proovivad mängutulemusi ette ennustada ning võidvad sellega suuri summasid. Spordikihlveod on populaarsed kogu maailmas ning parimatest strateegiatest ja nõuannetest on koostatud ka raamatuid.

Panuseid võib panna mitmetes spordibaarides ja kasiinodes, kuid seda võib teha ka kodust väljumata. Spordiennustuste tegemine internetis on turvaline ning seda pakuvad paljud erinevad portaalid.

Millega alustada?

Enne panustamist tuleb läbi mõelda mõned aspektid:

 

  1. Kui suure rahasummaga osaled? Eks ole ahvatlev mõelda, et pannes mõnele ennustusele tohutu summa, saate kohe rikkaks, kuid hasartmänge mängides tasub säilitada kaine mõistus, eriti siis, kui olete selles alles algaja. Alustage väikeste summadega ning kui olete maitse suhu saanud, võite panuseid suurendada- optibetkasiino.ee.
  2. Millisele spordialale kihlvedusid sõlmida? Enamasti soovitakse oma panus teha sellele tulemusele või mängijale, kelle võidus olete veendunud. Kasuks tulevad ka teadmised mängija või meeskonna võidudünaamikast, et tulemust paremini ette näha. Samas on teadmistega nii, et vahel on targem sisetunnet kasutada. Alguses ei soovitata valida spordialasid, millest teil aimu pole – parem võtta mõni, millega kursis oled.
  3. Vali endale sobiv kihlveoportaal. Eestis ja välismaal on neid suur valik. Kindluse mõttes soovitame mõnd kohalikku, kuna osa välismaiste ennustusportaalide pakkumistest Eestis ei kehti. Üldiselt – mida populaarsem portaal, seda rohkem osalejaid ja võidu korral ka suurem summa. Kui muretsete oma andmete turvalisuse pärast, siis kinnitame, et selleks pole põhjust. Teie andmed, panused ning kontosumma on konfidentsiaalsed.

 

Ennustusportaalid pakuvad pidevalt erinevaid mängutulemuste variante ning igal neist on kindel võidumäär. Võite neid orientiirina kasutada, kuid mõelda ka ise. Olles algaja, soovitame teiste tegemisi kõrvalt jälgida ning osaleda väikeste panustega, kuni mõistate kuidas süsteem toimib.