3 nõuannet spordiennustustes parema hoo sisse saamiseks

Kuigi netis on spordiennustused lihtsamalt kättesaadavad kui kasiinodes pakutavad kihlveod, ajab paljusid virtuaalne keskkond segadusse. Seega enne kui nõuannete juurde liigume, selgitame, millised on netis olevate kihlveokontorite eelised.
Esiteks – sinu võit on kindlas kohas. Netisüsteem välistab inimliku pettuse võimaluse, mis võib tekkida juhul, kui usaldate oma panused mõne kihlveokorraldaja juurde, kes lubab veendunult parimaid koefitsiente, kuid kaob hiljem koos kogu teie rahaga.

Teiseks võib öelda, et oled kaitstud iseenda eest ehk võlgadesse sattumise eest. Kui kihlveokorraldajaga võib põnevust täis hetkel kokku leppida, et maksate hiljem, siis netiportaalile auku pähe ei räägi – raha peab olema kontol enne kihlveo sõlmimist.

Kolmandaks ei saa ümber fakti, et netiportaalide pakutav valik on palju laiem ning hõlmab kogu maailma. Internetis saate mängule ükskõik mis hetkel kaasa elada, ent spordibaar või kasiino igal ajal käepärast ei ole.

Spordiennustusportaalid (spordiennustused) on suurepärane seltsiline neile, kes oskavad selle kõiki võimalusi ära kasutada, mistõttu tehke enne esimeste kihlvedude sõlmimist järgnevat:

Hinnake ennustusportaali mainet. Alustades kodulehe kujundusest ning tagasisidest ning lõpetades selle töötajate suhtlusstiiliga on võimalik otsustada, kui usaldusväärne ning prestiižikas vastav portaal on. Usaldage targemate nõuandeid ning olge kriitilised lehtede suhtes, mis lubavad liiga suuri võite või tasuta imesid.

Avage konto mitme ennustusportaali juures. Juba vana rahvatarkus õpetab, et kõiki mune ei tohiks ühte korvi panna. Kihlvedude puhul tähendab see, et pole tarvis naiivselt uskuda, et just teie valitud ennustusportaal kõige paremaid koefitsiente pakub. Alati tasub võrrelda! Internet on suurepärane koht, kust leida üles kõik võimalused – enne otsuse tegemist tutvuge, milliseid variante teisteski kohtades pakutakse.

Saage oma spordiala spetsialistiks. See ei juhtu koheselt, kuid pikas perspektiivis tasub see ära. Kui soovite vaid puhta õnne peale mängida, tasub lihtsalt loteriis osaleda. Netis ennustusi tehes võetakse otsuseid tihtipeale vastu kergekäeliselt, näiteks tehes otsuse vaid eelnevatele mängutulemustele tuginedes. Tegeliku tulu saamiseks peate olema sammukese võrra eespool – peate tundma mõlema meeskonna iseloomu ning võimeid ning mängijate tugevaid ja nõrku külgi. Nõrk meeskond võib kahte teist nõrka meeskonda võita ning kui vaatate ainult lõpptulemust, võib jääda mulje, et tegu on tugeva meeskonnaga. Ärge häbenege nõu küsida inimestelt, kes on tõelised spordifännid, lugeda ajalehtedest kommentaare ning kuulata ekspertide vestluseid raadios ning televisoonis.

Kui kõik nõuanded igal korral töötaks, oleksid kihlveokontorid juba ammu pankrotis, mistõttu ei paku sajaprotsendilist võitu neist ükski. Samas võite teha kõik endast sõltuva, et fortuuna teile oma käe ulataks.